Choď na obsah Choď na menu
 


Aký štýl sa ti hodí?

25.08.2009

1. Ako si farbíš vlasy?

Ž: Mám rada extrémne farby, napríklad čierna alebo platinový blond je super. Hlavne nech nie je nuda! A aj účes musí byť totálny extrém!
M: Prirodzená farba mojich vlasov mi pristane najlepšie. Mám rada nekomplikované účesy... 
R: Veľmi sa mi páčia vysoko vyčesané večerné účesy alebo vlasy zviazané do rôznych copov. Môjmu účesu venujem vždy dosť práce.

2. Priateľka má narodeniny. Čo si oblečieš na oslavu?

M: Prídem tak, ako chodím aj normálne cez deň. Stačia mi džínsy a nejaké pekné tričko. Prečo by som to mala meniť? 
R: Trvá mi dlho, kým sa rozhodnem, čo si mám obliecť. Potom však pasuje všetko spolu a som cool!
Ž: V každom prípade to musí byť niečo bláznivé, originálne a nápadné. Nechcem vyzerať ako všetky ostatné!

3.Ako sa maľuješ?

R: Každý deň naplno - mejkap, očné tiene, rúž na pery... V módnych časopisoch sa zaujímam o najnovšie trendy a riadim sa podľa toho.                                                                                                                    Ž: Čierno orámované oči, na zeleno zafarbené obočie, fialový rúž... skrátka u mňa je možné všetko. Zmena je život!
M: Len veľmi málo a ak, tak decentne a hlavne rýchlo! Nebaví ma to...

4.V blízkej rodine máte svadbu. Čo si oblečieš na túto slávnostnú udalosť?

M: Tak to si budem musieť obliecť šaty! Och, Bože, dúfam že sa v nich budem aj vedieť pohybovať! 
R: Super! To je presne niečo pre mňa! Konečne sa môžem nahodiť elegantne! 
Ž: Aj keď sa oblečiem uhladenejšie ako zvyčajne, niečo nápadné tam musí byť - snáď nejaká bláznivá brošňa alebo na zeleno nalakované nechty...

5.Si rada stredobodom pozornosti?

M: V žiadnom prípade! Nech sa zabávajú na iných!                                              Ž:  Hanblivá nie som a rada sa trošku líšim od nudných tuctových ľudí...
R: Je to predsa super, získavať si pozornosť ostatných. Vyžívam sa v tom, keď na mňa všetci pozerajú!

6.Kam chodíš najradšej nakupovať?

R: Najradšej by som nakupovala len v značkových a elegantných butikoch, ale aj v obyčajných obchodoch môžem dostať pekné veci za menej peňazí... 
Ž: Na trhoch, burzách a v sekáčoch. Tam človek dostane nápadné jednotlivé kúsky, ktoré si potom dám doma dokopy! 
M: Vôbec nechodím rada nakupovať. Mám čo robiť aj bez toho a nebaví ma to!

7.Všímaš si, ako sú oblečení ostatní?

Ž: Samozrejme, svojím zovňajškom predsa každý preukazuje svoju individualitu. 
M: Ani nie, beriem ľudí takých, akí sú. Oveľa dôležitejšie je, akí predsa sú vo svojom vnútri a nie to, čo majú oblečené. 
R: Páči sa mi, keď si aj iní dávajú pozor na to, čo si oblečú. Robím to predsa tiež! Prečo by sme mali byť všetci tuctoví, šedí a rovnakí?

Sčítaj si, aká farba sa ti v odpovediach vyskytuje najčastejšie a tá ti prezradí, aký štýl sa k tebe najviac hodí.

ŽLTÁ FARBA:
Patríš do kategórie CRAZY. Najdôležitejší je pre teba tvoj vlastný štýl. Podobne ako napríklad Gwen Stefani, aj ty by si chcela vyzerať inakšie ako tí druhí. Vyskúšaš aj to, čo by sa druhí neodvážili. Svoj zovňajšok meníš sústavne, napriek tomu si to stále ty, zostávaš verná sama sebe. To však vedie niekedy aj k tomu, že tých druhých rýchlo zaradíš medzi nezaujímavých, preto pozor - "obyčajní" nie sú vždy automaticky nudní!

MODRÁ FARBA:
Si jednoducho NATURAL, podobne ako trebárs Petra Humeňanská. Najlepšie sa cítiš v džínsoch a tričku. Máš to rada nekomplikované a pohodlné. Dlhé hodiny stáť pred zrkadlom - to nie je tvoja priorita. Napriek tomu aj v tvojom nedbalom štýle vyzeráš dobre. Z času načas by si však mohla vyskúšať niečo nové. Neznamená to, že sa musíš stať otrokom módy, ale móda znamená aj veľa zábavy!

RUŽOVÁ FARBA:
Uprednostňuješ eleganciu, teda štýl GLAMOUR. Ako Paris Hilton, aj ty sa pokúšaš vyzerať vždy perfektne. Pestuješ svoje telo a veľmi dbáš o svoj zovňajšok. Nikdy by si nevyšla z domu v nemodernom oblečení - nikdy totiž nevieš, koho by si mohla stretnúť! Veľmi sa zaujímaš o módu a siahaš po aktuálnych trendoch. Dobrý zovňajšok je pre teba veľmi dôležitý aj na druhých. Hroziace nebezpečenstvo - povrchnosť. Skús sa niekedy zaujímať aj o to, čo ti tí druhí aj inak majú čo povedať!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

co vyslo mne ?

(*S*A*******, 22. 11. 2010 19:54)

mne vyslo to tak :
1. M
2. M
3. M
4. M
5. R
6. M
7. M


TAKžE :
MODRÁ FARBA:
Si jednoducho NATURAL, podobne ako trebárs Petra Humeňanská. Najlepšie sa cítiš v džínsoch a tričku. Máš to rada nekomplikované a pohodlné. Dlhé hodiny stáť pred zrkadlom - to nie je tvoja priorita. Napriek tomu aj v tvojom nedbalom štýle vyzeráš dobre. Z času načas by si však mohla vyskúšať niečo nové. Neznamená to, že sa musíš stať otrokom módy, ale móda znamená aj veľa zábavy!